Peter Bausch

Frézy Busch k bruskám na pedikúru a manikúru

0307_fuss3

Frézy Busch (Německo) pro brusky na pedikúru a manikúru

Společnost BUSCH & CO. GmbH & Co. KG je inovativní společnost, která více než 100 let, úspěšně vyrábí přesné frézy a rotační nástroje, které prodává po celém světě. Specializuje se na dentální frézy, frézy pro zlatníky, a zejména pak na frézy pro pedikúru a manikúru.

Absolutní  přesnost až do posledního detailu a nejvyšší kvalita jsou normy pro výrobu fréz Bush, na které se můžou zákazníci spolehnout. Frézy Busch jsou pro rychlé a šetrné ošetření, jsou určené pro ošetření mykotických nehtů a nehtů diabetických pacientů.

Nesporná výhoda fréz Bush jsou speciálně vyvinuté otvory ve frézách, které jsou zárukou pro příjemně chladný provoz. Tento unikátní systém je chráněn evropským patentem  (evropský patent č. 1157627).

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacientů, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

Široký sortiment, různé hrubosti nástrojů a nekompromisní kvalita řadí tyto nástroje mezi světovou špičku v oboru, také i proto naše společnost doporučuje frézy Busch k přístrojům na manikúru a pedikúru.

Kompletní nabídku a sortiment fréz značky Busch naleznete a zakoupite ZDE.

Brtusky