Peter Bausch

Kosmetická souprava přístrojů BAUSCH 0338

Kosmetická souprava přístrojů BAUSCH 0338 je souprava přístrojů na pedikúru, manikúru a masáže pro péči v pohodlí domova.

Sada obsahuje tři kvalitní elektrické přístroje a 17 ks příslušenství – speciální patentovaný elektrický přístroj pro jemné odstranění vrstev zrohovatělé, tvrdé kůže na patách a chodidlech, dále přístroj s rotačními nástroji na úpravu nehtů a masážní přístroj. Celá tato souprava je vyráběná v Německu a dodávaná ve vkusném a pevném kufru. Průměr stopky fréz 2,35 mm – standart.

Kombinovaný set obsahuje:
1) Přístroj Manikúra-Pedikúra BAUSCH 0300 (22W) – kvalitní souprava na domácí pedikúru a manikúru pro péči v pohodlí domova. Přístroj má výkonný a tichý elektromotor a 6-ti stupňovou regulaci rychlosti otáček od 3 000 – 12.000 za minutu. Sada obsahuje kvalitní  přístroj s příslušenstvím – 7 rotačních nástrojů.

Příslušenství obsahuje:
2× Korundové frézy pro zkracování a tvarování nehtů. Vynikající také na umělé nehty.
2× Korundové frézy na odstraňování tvrdé kůže.
1× Čisticí a lešticí kartáček k odstranění zbytků kůže, nehtů, prachu, k vyleštění nehtu nebo k čistění pod nehty.
1× Lešticí fréza na nehty
1× Diamantová fréza na odstranění tvrdé kůže.
1x Tužka na nehty

2) Přístroj Pedipeel BAUSCH 0320 (45W) – speciální patentovaná elektrická pedikérní souprava na jemné odstranění vrstev zrohovatělé, tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech. Přístroj odstraňuje jemně a bezbolestně tvrdou kůži, díky patentovanému systému výkonné vibrační hlavy je tato metoda vhodná pro diabetiky a lidi s citlivou pokožkou. V závislosti na hrubosti kůže jsou k dispozici tři brusné kotouče v různých zrnitostech jemná, střední a hrubá zrnitost. Brusný kotouč je uchycen na hlavici pomocí suchého zipu, a tudíž je výměna velmi rychlá a jednoduchá. Tyto brusné kotouče se dají dokoupit i samostatně.

Příslušenství obsahuje: 6 ks brusných kotoučků ve třech hrubostech.

3) Profi Facial Massage BAUSCH 0340T (22W) – elektrický masážní přístroj, se kterým je možné masírovat jakékoliv části těla. Zvláště je vhodný pro dokonalou masáž obličeje.

Příslušenství obsahuje: násadec kartáč na hloubkové čištění pokožky, násadec kuličky vhodný na relaxaci, a také zabraňuje formování vrásek a násadec houba pro odstranění odumřelých buněk.

Použití:
Kombinovaná kosmetická souprava přístrojů na pedikúru, manikúru a masáže je vhodná ke všem úpravám přírodních, umělých nehtů, pro jemné odstranění vrstev zrohovatělé a tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech. Kombinovaná souprava je vhodná pro diabetiky a jiné citlivé osoby.

Speciální elektrickou kosmetická souprava na pedikúru a manikúru Profi kosmetická souprava BAUSCH 0338 zakoupíte ZDE