Peter Bausch

Přístroj Manikúra-Pedikúra BAUSCH – Beauty 0333

Přístroj Manikúra-Pedikúra BAUSCH – Beauty 0333 je kvalitní domácí kombinovaný set přístrojů na pedikúru a manikúru pro péči v pohodlí domova.

Set obsahuje kvalitní přístroj se 7 kusy rotačních nástrojů a speciální patentovaný elektrický přístroj na jemné odstranění vrstev zrohovatělé, tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech. Set je vyráběný v Německu a dodává se v pevném plastovém pouzdře. Průměr stopky fréz 2,35 mm – standart.


Kombinovaný set obsahuje:
1) Manikúra-Pedikúra BAUSCH 0300 (22W) – kvalitní soupravu na domácí pedikúru a manikúru pro péči v pohodlí domova. Přístroj má výkonný a tichý elektromotor, 6-ti stupňovou regulaci rychlosti otáček od 3 000 – 12.000 za minutu. Sada obsahuje kvalitní, pevný přístroj s příslušenstvím – 7 rotačních nástrojů.

 

Příslušenství obsahuje:
2× Korundové frézy pro zkracování a tvarování nehtů. Vynikající také na umělé nehty.
2× Korundové frézy na odstraňování tvrdé kůže.
1× Čisticí a lešticí kartáček k odstranění zbytků kůže, nehtů, prachu, k vyleštění nehtu nebo k čistění pod nehty.
1× Lešticí fréza na nehty
1× Diamantová fréza na odstranění tvrdé kůže.

2) Pedipeel Set BAUSCH 0320 (45W) – speciální patentovaná elektrická pedikérská souprava na jemné odstranění vrstev zrohovatělé, tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech. Přístroj odstraňuje jemně a bezbolestně tvrdou kůži, díky patentovanému systému výkonné vibrační hlavy je tato metoda vhodná pro diabetiky a lidi s citlivou pokožkou. V závislosti na hrubosti kůže jsou k dispozici tři brusné kotouče v různých zrnitostech jemná, střední a hrubá zrnitost. Brusný kotouč je uchycen na hlavici pomocí suchého zipu, a tudíž je výměna velmi rychlá a jednoduchá. Tyto brusné kotouče se dají dokoupit i samostatně.

Příslušenství obsahuje: 6 ks brusných kotoučků ve třech hrubostech.

Použití:
Kombinovaný set pro domácí pedikúru, manikúru je vhodný ke všem úpravám přírodních a umělých nehtů. Patentovaný přístroj je určen pro jemné odstranění vrstev zrohovatělé a tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech. Kombinovaný set je vhodný pro diabetiky a jiné citlivé osoby.

Speciální elektrickou soupravu na pedikúru a manikúru Profi Pedikúru-Pedipeel Set BAUSCH 0320 zakoupíte ZDE